Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195687

Kärupaigaldaja (Norde Rimi Hüpermarket)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostukärude ja -korvide kogumine
  • Ostukärude ja -korvide paigaldamine selleks ettenähtud kohta

Ootused kandidaadile

  • Füüsilise töö sobivus
  • Väga hea füüsiline vorm
  • Sõbralik, abivalmis ning positiivse ellusuhtumisega
  • Eesti keele oskus
  • Kohusetundlik

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada kooli kõrvalt
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Korralikke töövahendeid

Lisainfo

  • Asukoht: Norde Rimi Hüpermarket
  • Tööaeg: 120h/kuus, vahetustega, graafiku alusel

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#195687