Värsked tööpakkumised

Kärupaigaldaja-abitööline (Viimsi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 158480

Tööpakkumise number

158480

Töö kirjeldus

• ostukärude ja - korvide olemasolu tagamine kaupluses ettenähtud kohtades
• kauba väljapanek oma vastutuspiirkonnas

Töö on ka OSAAJAGA tööd soovijatele!

Nõudmised kandidaadile

• hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
• täpsus, ausus ja kohusetundlikkus

• kaasaegseid töötingimusi koos toredate kolleegidega uues, avatavas kaubanduskeskuses
• stabiilset töökohta kiirelt arenevas ja 100% Eesti kapitalil põhinevas firmas
• erialast väljaõpet
• teisi ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökohaks on Harjumaale Viimsisse ehitatavas kaubanduskesuses asuv ning toidu- ja tööstuskaupu müüv Eesti jaekaubandusketti kuuluv kauplus.

Argos Group OÜ edastab väljavalitud kandidaatide andmed meie partnerile, kes võtab kandidaatidega ise ühendust. Äraütlevaid vastuseid Argos Group OÜ esimeses voorus ei saada!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2008
Brutopalk:
Alates 8500 EEK kuus

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.