Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194967

Karnevalikaupade müügi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime JUKU kauplusesse rõõmsameelset, energilist, sõbralikku ja kohusetundlikku KARNEVALIKAUPADE MÜÜGI PROJEKTIJUHTI.
Peamiste töökohustuste hulka kuuluvad järgmised tööülesanded:

- karnevalikaupade müügistrateegia väljatöötamine (erinevad paketid, hinnad jne)
- karnevalikaupade laenutuse organiseerimine kaupluses
- aktiivne müügitöö klientidele
- erinevate lahenduste pakkumine klientidele (ruumide dekoreerimise, kostüümide, ürituste osas)
- klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat omab eelnevat töökogemust projektijuhina või konsultandina (karnevalikauplus), on soov pakkuda häid lahendusi klientidele, valdab nii eesti keelt kui ka vene keelt; on aus ja usaldusväärne, kohusetundlik ja korrektne; oskab töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt ning on avatud uutele väljakutsetele.

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
konkurentsivõimelist töötasu
lisasoodustusi
meeldivat kollektiivi
häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#194967

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2010

OÜ Jukat Eesti Juku Lastekaubad on Eesti suurim lastekaupade ja beebitarvete poodide kett.

Vaata rohkem