Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58208

Karjäärinõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Karjäärinõustaja ametikoha eesmärgiks on pakkuda ja arendada ülikoolis karjääriteenuseid, mis aitavad üliõpilastel tööjõuturul edukamalt toime tulla

  • karjäärinõustamisteenuse pakkumine
  • tööpakkumiste ja -soovide vahendamine
  • tööturualaste töötubade ja seminaride korraldamine
  • tagasisideküsitluste läbiviimine vilistlaste ja tööandjate hulgas
  • erinevate tööturualaste projektide juhtimine nii ülikoolis kui ka koostöös organisatsioonidega väljaspool ülikooli
  • koostöö erinevate ülikooli struktuuriüksustega
  • karjääriveebi administreerimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • arvuti kasutamise oskus
  • konstruktiivne ja probleemide lahendamisele orienteeritud
  • oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaga
  • hea suhtlemisoskus
  • omab nõustamisalaseid teadmisi ja kogemusi
  • positiivne, huumorimeelega

  • Tallinna Ülikool pakub võimalust töötada muutusterohkes ja arengule orienteeritud keskkonnas ning olla osaline parema ülikooli kujunemise protsessis

Lisainfo

  • ametikoht asub Tallinna Ülikooli õppeosakonnas
  • tähtajaline ametikoht lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamise ajaks

Tööpakkumise number
#58208

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem