https://www.cvkeskus.ee/53543

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Karjäärinõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53543

Tööpakkumise number

53543

Töö kirjeldus

Karjäärinõustaja peamiseks eesmärgiks on pakkuda ja arendada ülikoolis karjääriteenuseid, mis aitavad üliõpilastel tööjõuturul edukamalt toime tulla.

Karjäärinõustaja peamisteks ülesanneteks on:

• karjäärinõustamisteenuse pakkumine
• koostöö tööandjatega
• tööpakkumiste ja -soovide vahendamine
• tööturualaste töötubade ja seminaride korraldamine
• tagasisideküsitluste läbiviimine vilistlaste ja tööandjate hulgas
• erinevate tööturualaste projektide juhtimine nii ülikoolis kui ka koostöös organisatsioonidega väljaspool ülikooli
• koostöö erinevate ülikooli struktuuriüksustega
• karjääriveebi administreerimine


Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat näeb Tallinna Ülikoolis töötamist enda jaoks huvitava ning motiveeriva väljakutsena. Ta on konstruktiivne ja probleemide lahendamisele orienteeritud inimene, kes tuleb iseseisvalt toime oma töö planeerimisega. Edukas kandidaat on initsiatiivikas ja tegus inimene, kes tahab oma valdkonda ning karjääri- ja nõustamiskeskuse tegevust edasi arendada ning otsib selleks aktiivselt erinevaid võimalusi. Ametikohal edukas toimetulek eeldab häid koostööoskusi ning oskust leida sobiv suhtlemisstiil erineva taustaga inimestega. Sobiv kandidaat on omandanud kõrghariduse ning omab nõustamisalaseid teadmisi ja kogemusi. Tulevases kolleegis hinnatakse positiivsust, meeskonnatööle orienteeritust ning huumorimeelt.


Ettevõte pakub

Tallinna Ülikooli karjääri- ja nõustamiskeskuses töötamine on suurepärane võimalus inimesele, kes tahab anda oma panuse karjääriteenuste arendamisse ülikoolis, kes tahab välja pakkuda oma ideid ning tegutseda aktiivselt oma mõtete elluviimise nimel. Tallinna Ülikool pakub võimalust töötada muutusterohkes ja arengule orienteeritud keskkonnas ning olla osaline parema ülikooli kujunemise protsessis.


Lisainfo

Karjäärinõustajat otsitakse töötaja lapsehoolduspuhkusel viibimise perioodiks.

Kandideerimiseks palume saata elulookirjelduse koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 31. oktoobriks.
Lisainformatsiooni saab telefonil 6409127, kontaktisik Kristel Laur ning karjääri- ja nõustamiskeskuse koduleheküljelt www.tlu.ee/career.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tallinna Ülikooli karjääri- ja nõustamiskeskus on loodud 2003. aasta sügisel. Keskuse eesmärgiks on pakkuda üliõpilastele tuge õpingute korraldamise ja planeerimisega seotud küsimustes ning valmistada neid ette töömaailma siirdumiseks. Karjääri- ja nõustamiskeskuses tegutseb karjäärinõustaja ning akadeemiline nõustaja.