2023-08-23 14:48:55

Selgusid Tartu töötajate poolt enim armastatud tööandjad

14.02.2019

Selgusid Tartu töötajate poolt enim armastatud tööandjad

Eesti suurima tööportaali CVKeskus.ee iga-aastasest uuringust selgusid Tartu töötajate poolt enim armastatud tööandjad.
Tartu ihaldusväärseim tööandja 2019 on OÜ Playtech Estonia, teise koha saavutas Swedbank AS ja kolmanda Telia Eesti AS. Eesti ihaldusväärseima tööandja 2019 Eesti Energia leiame tartlaste pingereast neljandalt kohalt, kellele järgnevad IT-hiiglased Transferwise ja Skype Technologies. Esikümnesse valisid tartlased veel Tartu Ülikooli, Microsoft Estonia OÜ, Cleveron AS ja Taxify OÜ.

CVKeskus.ee on Eesti ihaldusväärseimaid tööandjaid välja selgitanud juba kaheksa aastat, kuid Tartu parimad tööandjad selgusid teist korda. Ka eelmisel korral, 2017. aastal valisid tartlased ihaldusväärseimaks tööandjaks OÜ Playtech Estonia. Kaks aastat tagasi saavutas aga teise koha Eesti Energia ja kolmanda Telia Eesti AS. Võrreldes 2017. aastaga, on tartlaste pingereast välja langenud SEB Pank AS, Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) ja AS A. Le Coq.

„Uuringust selgub, et Tartu töötajad näevad ihaldusväärseid tööandjaid pealinlastest pisut erinevalt,“ kommenteeris uuringut CVKeskus.ee Baltikumi kommunikatsioonijuht Henry Auväärt. „Kui Tallinna töötajad peavad kõige olulisemaks karjäärivõimalusi, siis tartlaste jaoks muudab ettevõtte ihaldusväärseks, kui seal pakutakse head töötasu. Lisaks konkurentsivõimelisele palgale ja karjäärivõimalustele peab Tartu töötajate jaoks tööandja looma keskkonna, kus on võimalik end teostada ning kus kõik töötavad võrdselt ühtses ja hoolivas meeskonnas. Samuti on oluline, et tööandja oleks aus ja tööturul hea mainega.“

TOP 10 Tartu ihaldusväärseimat tööandjat:

Koht 2019 a. (Koht eelmisel aastal 2017) Ettevõte
1. (1.) OÜ Playtech Estonia
2. (5.) Swedbank AS
3. (3.) Telia Eesti AS
4. (2.) Eesti Energia AS
5. (10.)Transferwise Ltd Eesti filiaal
6. (4.) Skype Technologies OÜ
7. (6.) Tartu Ülikool
8. (-.) Microsoft Estonia OÜ
9. (-.) Cleveron AS
10. (-.) Taxify OÜ

Uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas vaata siit »