AvalehtKarjäärikeskus Tööotsing Töö, mis muudab elu lihtsamaks
 

Töö, mis muudab elu lihtsamaks

 Töö, mis muudab elu lihtsamaks

Oled vahel ehk mõelnud, kuidas muuta inimeste elu mugavamaks ja lihtsamaks? Kuidas teha nii, et kõigil jääks rohkem aega endale meelepäraste toimingute tegemiseks? Kui jah, siis selleks, et leida lahendus, ei pea Sa olema ilmtingimata mitme kõrgkooli diplomi ja pika töökogemusega tippspetsialist. Telia Eesti on ettevõte, kus igaühel on võimalik huvi, initsiatiivi ja tõelist tahet välja näidates anda oma panus kiiresti muutuvas ning põnevas IT ja telekommunikatsiooni valdkonnas.

Meie juures ootab Sind mitmeid võimalusi pakkuv karjääritee ning paigalseisu ei tohiks tubli ja edasipürgiv töötaja küll tunda. Paljud esinduste ja osakondade juhid on alustanud justnimelt esinduses töötades, täiustades oma oskusi ja omandades töö käigus väärtuslikke teadmisi selle kohta, kuidas pakkuda maailma parimat klienditeenindust ning Eesti suurimat toote-teenuste portfelli.

Hüppelaud Sinu arenguteekonnal
Varasemast töökogemusest olulisem on huvi tehnoloogia vastu. Esinduses töötamine on noore inimese jaoks võimalusterohkeks hüppelauaks, mis lisaks põnevale ja rutiinivabale tööle pakub mitmeid suundi, kuhu edasi liikuda – on see siis näiteks müügi- või turundustöö. Lisaks teadmistele uusimatest tehnoloogia arengusuundadest, lihvib esinduses töötamine praktiliselt igal elualal vajalikke oskus – suhtlemis- ja eneseväljendusoskusi.

Töötamine Telia esinduses on sarnane üllatusmuna avamisele – iial ei tea, mis Sind ees ootab ja mida järgmine klient soovib. Kui aga vahel juhtub, et ei oska ise kliendi küsimusele vastata, tulevad appi toredad meeskonnakaaslased ja Telia sisetugi. Töö mitmekesisus aitab võidelda rutiiniga ja annab põhjalikke teadmisi paljudest valdkondadest. Ka töö kõrvalt õppimine ja erinevate huvialadega tegelemine on igati tervitatav.
 Töö, mis muudab elu lihtsamaks

Vaatamata töö vaheldusrikkusele on Telias töötamise üks suurimaid eeliseid stabiilsus ja usaldusväärsus. Asjata ei ole Teliat juba aastaid valitud üheks Eesti hinnatuimaks tööandjaks. Ühtmoodi lugupidavalt ja tähelepanelikult suhtutakse nii klientidesse kui ka töötajatesse. Hea õhkkond ja toetav meeskond on korraliku töötasu ja paindliku graafiku kõrval võrdväärselt olulised tegurid.

Kas esinduses töötamine on raske?
Tegelikult mitte. Ka kõige pahasema kliendi saab töötajate sõnul avatud, sõbraliku ja rahuliku suhtlemisega maha rahustada ja kokkuvõttes lahkub klient oma probleemile lahenduse saanuna ja märksa rõõmsamana kui esindusse sisse astudes.

Kindlasti eeldab esinduses töötamine pühendumust, tahet katsetada ja soovi pidevalt areneda. Kui Sul on piisavalt huvi ja motivatsiooni, võib just Sinust saada Telia professionaalidest meeskonna uus liige.

Ootame Sind oma meeskonda! 

Heida pilk Telia Eesti tööpakkumistele siit