2023-08-23 14:48:55

Populaarseimad tööandjad 2021. aasta II kvartalis

13.07.2021
II kvartalis vaadati kokku tööpakkumisi pea 10 miljonit korda ja kandideerimisavaldusi edastati pea 400 000 korda. Võrreldes 2019. aastaga, kasvas tööpakkumiste vaatamiste arv 14% ja kandideerimiste arv koguni 33%.

Uurisime välja, kes on need erinevate valdkondade populaarseimad tööandjad, kes suutsid tekitada viimaste kuude jooksul enda tööpakkumiste vastu kõige suuremat huvi. Viska pilk peale!
Heamüük OÜ (UPSELL)
B2B teenused | Tallinn
HEAMÜÜK OÜ (UPSELL) tööpakkumised
Oled valmis sukelduma müügimaailma ja saama oma ala tegijaks? UpSell pakub Sulle tugevat koolitusprogrammi, motiveerivat tasu ja saad ise otsustada, kui palju tööpäevi soovid teha. Julgetele ja ambitsioonikatele on siin alati ruumi!
Evicon ehitus OÜ
Ehitusettevõte | Üle Eesti
EVICON EHITUS OÜ tööpakkumised
Tule ja anna oma panus kvaliteetsete kodude, kaubanduspindade, tanklate, tootmishoonete ja büroopindade ehitusse. Kokkuhoidvas meeskonnas saavad ka kõige suuremad unistused teoks.
Eesti Maaülikool
Haridus | Tartu
Eesti Maaülikooli tööpakkumised
Kui oled tõeline looduslaps, naudid maaelu ja soovid edendada säästlikku eluviisi, siis tule tööta põllumajanduse ja metsanduse valdkonnas maailma 50 parima ülikooli edetabelisse kuuluva Maaülikooli meeskonnas. 3000 tudengit ja 900+ kolleegi juba ootavad Sinuga tutvumist.
ERPLY Software OÜ
Infotehnoloogia | Tallinn
ERPLY SOFTWARE OÜ tööpakkumised
ERPLY on kiirelt arenev rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, kus arendatakse veebipõhist majandustarkvara. Kui soovid anda oma panuse kiirelt kasvava Eesti tarkvaraettevõtte arengusse, siis hoia Erply tööpakkumistel silm peal!
Rahva Raamat AS
Kaubandus | Üle Eesti
RAHVA RAAMAT AS tööpakkumised
Suudad end tihtipeale unustada lausa tundideks imelisse raamatute maailma seiklema ja ühe seikluse lõppedes kibeled kohe järgmist ette võtma? Miks mitte siis ühendada oma töö ja hobi. Rahva Raamatus saad pakkuda ka teistele hea kirjanduse ja maitsva söögi armastajatele meeldejäävaid elamusi.
Würth AS
Kaubandus (Ehituskaubad) | Harjumaa
WÜRTH AS tööpakkumised
Rahvusvahelises tööriistade, auto- ja kinnitustarvikute hulgimüügiga tegelevas ettevõttes on Sulle kõik karjääriteed valla. Kui valdkond huvitab, liitu julgelt Würthiga.
Circle K Eesti AS
Kaubandus (Kütus) | Üle Eesti
Circle K Eesti AS tööpakkumised
Circle K-s on võimalik töötada mitmetel põnevatel ametikohtadel nii teenindusjaamades üle Eesti, Tallinnas asuvas kontoris kui ka rahvusvahelistel positsioonidel eri riikides.
Tradehouse OÜ
Kaubandus (Mood) | Tallinn
TRADEHOUSE OÜ tööpakkumised
Kui ilumaailm Sind kõnetab ja paneb südame kiiremini põksuma, siis Tradehouse’i pühendunud meeskond ootab Sind enda sekka. Tee tööd, mis pakub Sulle rõõmu ja aitab luua maailmas rohkem ilu.
French Gourmand OÜ
Kaubandus (Toidukaubad) | Tallinn
FRENCH GOURMAND OÜ tööpakkumised
Oled prantsuse köögi suur austaja? Siis oled leidnud enda jaoks õige koha – tule aita French Gourmandil rõõmustada restorane, hotelle ja poekette toidukaupadega otse Prantsusmaalt.
Farmada
Kinnisvara | Tartu
FARMADA tööpakkumised
Kui kinnisvaraga tegelemine paelub Sind, siis tule löö kaasa uute elurajoonide arendamisse. Farmada on kinnisvaraarendusettevõtte, mis tegutseb Tartumaal ja Harjumaal. Projekte on mitmeid, seega tule kampa.
AS Citadele Banka Eesti filiaal
Pangandus | Tallinn
AS CITADELE BANKA EESTI FILIAAL tööpakkumised
Too oma isiksus panka! Siin on Sul mitmeid karjäärivõimalusi: klienditeenindus, turundus, projektijuhtimine, riskianalüüs, krediit ja laenud, privaatpangandus ja palju muud. Kui tahad teha ka rahvusvahelist karjääri, siis oled õiges kohas.
Sotsiaalkindlustusamet
Riigisektor | Üle Eesti
SOTSIAALKINDLUSTUSAMETI tööpakkumised
Tule tee tähendusrikast tööd Sotsiaalkindlustusametis, mis pakub teenuseid enam kui 700 000 inimesele. Kui soov teisi abistada, mõista ja leida lahendusi on Sinu DNA-s, siis sobid meeskonda ideaalselt.
Elisa Eesti AS
Telekommunikatsioon | Tallinn
ELISA EESTI AS tööpakkumised
Elisas ei hakka kunagi igav – tööpäev kui tõelises mängufilmis. Seiklus suurettevõttes, kus iga päev ootavad Sind põnevad väljakutsed ja indu täis töökaaslased, kellega koos maailma vallutada. Oma tööpäeva lavastad Sina ise. Oled valmis liituma?
Confido meditsiinikeskus
Tervishoid | Tallinn
CONFIDO MEDITSIINIKESKUSE tööpakkumised
Oma valdkonna tippudest koosnev arstide ja spetsialistide meeskond ootab rõõmuga uusi kolleege. Tööd saab teha nii hubases meditsiinikeskuses kui ka kiirkliinikutes. Kui inimeste tervise eest hoolitsemine on ka Sinu südameasjaks, siis oled õiges kohas.
Farmi Piimatööstus AS
Toiduainetööstus | Ida-Virumaa
FARMI PIIMATÖÖSTUS AS tööpakkumised
Kust tuleb piim? Aga muidugi Farmist! Saa osa innovatiivsetele ja uudsetele lahendustele orienteeritud ettevõttest, kes seisab hea selle eest, et piimatooted, mis on tehtud alati värskest ja kodumaisest toorainest, tooksid inimestele naeratuse näole.
Ristikheina kohvik OÜ
Toitlustus | Tallinn
RISTIKHEINA KOHVIK OÜ tööpakkumised
Oled Sa mõnda Ristikheina kohviku torti söönud? Aga makrooni? Aga profitrooli? 7 aastaga on Pelgulinnas avatud kohvik suutnud pugeda oma imeliste maitsetega sügavale inimeste hinge ning tänu sellele pakutakse maitsvat sööki-jooki juba lausa neljas kohas. Tule ka Sina kliente rõõmustama.
Tallinna Lennujaam AS
Transport | Tallinn
TALLINNA LENNUJAAM AS tööpakkumised
Lennujaamas töötades ühendad Eestit maailmaga ja oled visiitkaardiks, et näidata siia saabujatele, milline imeline ja külalislahke väike riik me oleme. Tööd saab teha nii tehnika, tehnoloogia, lennunduse kui ka klienditeeninduse erialadel. Tule looma koos maailma koduseimat lennujaama!
Mustamäe Spa OÜ
Turism | Tallinn
MUSTAMÄE SPA OÜ tööpakkumised
Lõõgastav hetk eemal argimuredest on just see, mida vahel vaja. Ja selle jaoks saigi Mustamäe Spa loodud – nende missiooniks on viia külalised emotsioonide reisile ja seda kodust kaugele lendamata. Oled valmis neid selles aitama?
K Security OÜ
Turvateenused | Tallinn
K SECURITY OÜ tööpakkumised
Tahad muutuda inimeste jaoks kangelaseks, kes pakub neile hindamatu väärtusega meelerahu ja turvatunnet? Just sellised supervõimed saad sa K Security meeskonnaga liitudes.
Saunum Saunas OÜ
Tööstus ja tootmine | Harjumaa
SAUNUM SAUNAS OÜ tööpakkumised
Oled täielikult sauna-usku? Suurepärane, nii on ka Saunum! Kui tahad olla osa innovaatilisest meeskonnast ja pakkuda kõigile paremat saunaelamust, siis anna endast julgelt märku.