2023-08-23 14:48:55

Põnev spordimaailm avab Sulle uksed. Tule Geeniuste tiimi!

16.09.2021

Põnev spordimaailm avab Sulle uksed. Tule Geeniuste tiimi!

Millal veetsid Sina viimati varajaseid hommiku- ja hiliseid õhtutunde teleka või arvuti ees mõnele spordivõistlusele kaasa elades? Viime Sind kokku pea 2000 täpselt sama tulihingelise spordisõbraga, kes on ühendanud töö ja hobi ülemaailmse haardega Genius Sports meeskonnas.

Just nemad töötavad iga päev selle nimel, et tuua tehnoloogia abil fännideni tipptasemel spordiülekandeid ning on usaldusväärseks partneriks rohkem kui 500-le globaalselt suurt nime teinud spordiürituste korraldajatele. Kuidas meeldiks ka Sulle oma tööga toetada näiteks NBA, Premier League, FIBA, NCAA ja PGA TOUR esindajaid?

Muide Genius Sports kuulub ka mainekasse NYSE ettevõtete nimekirja, kuhu pääsevad vaid kõige innovatiivsemad, silmapaistvamad ja turgu muutvad ettevõtted.

Uurisimegi, millised põnevad ametikohad ja karjäärivõimalused on Sind Genius Sports’is ootamas, kuidas on töötada suures rahvusvahelises ettevõttes ja keda kutsutakse tõeliseks Geeniuseks.
Spordimaailma sukeldumiseks on mitmeid võimalusi – haara lihtsalt endale sobivast kinni
London, Sofia, Vilnius, Medellin, Tallinn …? IT, turundus, müük, juhtimine, arendamine, finants, värbamine, klienditugi …? Just nii rikkalik - ja sugugi mitte veel täielik - töö- ja asukohavalik ootab Sind Genius Sports’is.

Liitudes meeskonnaga, mille ühine suur süda tuksub tehnoloogia arendamise ja spordi rütmis, leiad ennast mõnusast rahvusvahelisest seltskonnast, kellega koos suuri asju korda saata. Ja mis eriti mugav – saad ise valida, mis ajal tööd teed ehk paindlik tööaeg võimaldab Sul lisaks põnevale tööle tegeleda ka näiteks õppimise või muude hobidega.
Kes on tõeline Geenius?
Kui võrrelda kõiki ettevõttes töötavaid inimesi omavahel, siis vaatamata sellele, et kõik on väga erinevad ja omamoodi unikaalsed, on siiski teatud väärtused ja isikuomadused samad. Näiteks ühendab nii Tallinnas kui ka Londonis erinevatel ametikohtadel töötavaid inimesi avatud suhtumine, suur sisemine ambitsioon korda saata midagi tähendusrikast ja tugeva meeskonnatöö tähtsaks pidamine.
Genius Sports kontor
Iga inimene ja kultuur väärib tähistamist
Genius Sports’i jaoks on väga oluline, et meeskonnas olevad “mängijad” saaksid olla nemad ise, sest just see ongi kõige suurem väärtus, mille inimene endaga ettevõttesse kaasa toob – kõik muu saab vajadusel juurde õppida. Kuna aga spordifännidest töötajad on mööda kogu maailma laiali, siis on ka igas kontoris traditsioonid pisut erinevad.
Näiteks on au sees ühisürituste korraldamine ning iga tähtis püha või sündmus saab kindlasti heas seltskonnas ja maitsva söögi-joogiga tähistatud. Samas on ka üks ühine traditsioon, mis on kasutusel igas maailmajaos, kus Geeniused tegutsevad – iga kuu lõpus tuuakse lauale suur tort, et ühiselt soovida õnne neile, kes on taaskord ühe aasta võrra “nooremaks” saanud.

Samuti toetatakse ka loomulikult iga töötaja spordihuvi ja tervislikku eluviisi. Selle jaoks on mõeldud igakuine Stebby krediit, mis keha ja meele rõõmsaks teeb.

Kuna aga inimene, tema teadmised ja õpihimu viivad ettevõtte edasi, siis pakutakse vaimu värskena hoidmiseks ka mitmeid koolitusvõimalusi.

Nimelt saab iga töötaja valida endale ka pea 15 000 erineva kursuse seast, mida peetakse seitsmes erinevas keeles, kõige huvitavamad, mida vabal ajal läbida. Tehniliste aladega tegelevate töötajate jaoks on aga kasutusel lisaks veel eraldi n-ö õppimise fond, mis toetab nende erialast arengut ja uute teadmiste saamist. Seega vaimu värskena hoidmisega ei tohiks erilisi raskusi tekkida – kes tahab õppida, leiab kindlasti endale selleks sobiva viisi.
Maailma avastamine ja töö tegemine saab käia käsikäes
Kui Sinu kirg reisimise vastu on sama suur, kui enda töö vastu, siis Genius Sports’is saad need kenasti omavahel ühendada. Kuna tegu on tõeliselt laiahaardelise globaalse ettevõttega, siis ka karjäärivõimalused ootavad Sind erinevates maailma paikades.

Ei ole sugugi harv juhus, kui mõni Geenius pakib oma asjad ja lendab teise riiki elama, andes endale võimaluse liikuda edasi karjääriredelil ja pakkudes tõeliselt erilist (töö)elamust. Seega isegi kui alustad töötamist Tallinnas, on ka Sinul võimalik leida ennast mõne aja pärast näiteks ookeani taha lendamas – tuleb lihtsalt headel võimalustel silma peal hoida ja neist õigel ajal kinni haarata.