2023-08-23 14:48:55

No Bananas teeb igast meeskonnaliikmest superstaari!

16.06.2016

No Bananas

Lisaks sellele, et töö on puhas maasikas ning palk magus (parim teenib 13 eurot tunnis bruto), teeb No Bananas igast meeskonnaliikmest superstaari. "Mis ka ei juhtuks, on Sinu seljataga alati kogu tiim oma nõuannete ning kogemustega, mis loob enneolematu võimaluse teiste teadmistest õppida ja areneda. Usun, et meil on ettevõttes piisavalt oskusi, et igast inimesest oma ala professionaal vormida ning seepärast ei ole uute töötajate puhul vajalik ka varasem müügitöö kogemus“, leiab kaubanduskeskustes värskeid marju müüv No Bananase juht Andero Keronen.
„Kuna suudame ettevõttesiseselt luua kõik võimalused töötaja isiklikuks arenguks, on säravad silmad, tahe tööd teha ning arenemissoov just need väärtused, mida värbamisel oluliseks peame. Olin 16, kui alustasin marjamüüjana ning algas minu teekond karjääriredelil. Sain võimaluse õppida ja areneda, ning tunnen, et pean looma ka järgmistele põlvkondadele koha, mis ei ole pelgalt taskuraha teenimiseks, vaid loob hiljem ka töövõtjale lisaväärtust“, lisab Keronen. 
Keroneni sõnul oodatakse No Bananasse tööle kõiki, kel vanust vähemalt 18 eluaastat ning tahe inimestega suhelda. „Meie meeskond vajab õpihimulisi aktiivseid inimesi, kes tahavad saada vahetut müügitöö kogemust. Võin omalt poolt kinnitada, et see töö on väga rikastav ja võimaldab omandada oskusi, mida läheb vaja ka edaspidises elus. Samuti on ettevõttes võimalik oma silmaga näha ja omal nahal kogeda, mida tähendab töötada hästi toimivas meeskonnas.“

No Bananas


Marjamüüja põhipalk on 4 eurot tunnis (bruto) pluss boonus. Parim töötaja võib teenida iga kuu 13 eurot tunnis. „See tõepoolest ei ole trükiviga,“ kinnitab Keronen, „me pakume ka väärilist tasu isikliku arengu eest ja neid kogemusi, mis inimene siit saab, polegi võimalik numbrites mõõta või rahasse ümber arvutada. 2016. aasta hooajal on juba kaks parimat klienditeenindajat müügiedendajaks edutatud.“

No Bananase kaubamärk kuulub Get Fresh Estonia OÜ-le. Ettevõtte asutaja ja tegevjuht Andero Keronen on marjaäris tegutsenud juba ligi 20 aastat ning tunneb heade marjade saladusi peensusteni. Maitsvaid „mitte-banaane“ pakutakse kõigis suuremates Tallinna kaubanduskeskustes.

Heida pilk magusatele tööpakkumistele siit »