2023-08-23 14:48:55

Iga töötaja on meile oluline koostööpartner

16.06.2016

ABC Supermarkets: iga töötaja on meile oluline koostööpartner

Iga töötaja on oluline koostööpartner, kes aitab saavutada kõrget kliendirahulolu ja ettevõtte pikaajalist tulemuslikkust, ütleb ligi 600 inimesele tööd pakkuva ABC Grupi personalidirektor Palmi Lindjärv. Grupi suurim ettevõte on ABC Supermarkets, mille brändideks on Comarket, Solarise Toidupood ja Delice Toidupood.

Meie väärtusteks on ausus, hoolivus ja uuendusmeelsus, ning see on ka meie töötamise viis. Väärtustame inimesi, kellel on tahe teha oma tööd suurepäraselt, on soov teenindada ning kuuluda meie kollektiivi nii Comarketites kui ka Solarise ja Delice Toidupoodides. Hindame kõrgelt inimesi, kes on loomult kaubandusinimesed ja kelle soov on töötada just toidupoes ning kes teevad oma tööd südamega,“ sõnab Lindjärv.

ABC Supermarketsile kuulub 21 toidupoodi Tallinnas, Harjumaal, Tartus ja Pärnus, kus töötab kokku 450 teenindusmeelset inimest. Kaupluste missiooniks on tekitada klientides positiivseid emotsioone ja olla neile lähedal, pidades tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning uudset lähenemist.Kui keeruline on leida tänaselt tööturult selliseid töötajaid?
Lindjärve sõnul on sobivate töötajate leidmine põnev ning nõuab pidevalt uusi lähenemisi. „Igav ei hakka ja üksluiseks ei muutu. Me loome rõõmuga uusi tutvusi! Hetkel ootame enda meeskondadega liituma entusiastlikke oma töö häid spetsialiste, kes on loomult rõõmsameelsed ja positiivsed, kes hindavad stabiilset tööandjat ning kellel on kõrge teotahe. Meile meeldivad inimesed, kelle jaoks on igapäevased ülesanded väljakutseteks ning kes näevad võimalusi tänaseid tegevusi teha uut moodi, järgides ettevõtte huve ja standardeid.


ABC Supermarkets peab oluliseks märgata oma võimekate töötajate arengusoove ning pakkuda võimalusel alati sisekarjääri võimalusi näiteks Comarketist Solarise Toidupoodi või kontorisse. Ettevõttes on väljakujunenud traditsioonid ja üritused ning suurimaks eeliseks on võimalus töötada väikses kollektiivis, kus tunned end omana ning tead kõiki meeskonnaliikmeid, ent tunnetad samas kuuluvust suurde ettevõttesse, kus on kokkuhoidev ja toetav meeskond.

Lindjärv lisab, et 100% Eesti kapitalil põhineva ettevõttena hoolitakse oma inimestest ja pakutakse parima kaubavalikuga suurepärast teenindust kodulähedases poes. „Hea toode müüb end ise, kuid selleks, et klient oleks suurepärasest tootest teadlik, tuleb pingutada ning leida uusi viise. Suhtume oma töötajatesse inimlikult, peame lugu oma klientidest ja partneritest. Tunneme oma klientide vajadusi ja müüme vaid värsket ning kvaliteetset kaupa nii Solarise ja Delice Toidupoodides kui ka Comarketites.


Heida pilk peale ka ABC Grupi värsketele tööpakkumistele »