2023-08-23 14:48:55

5 kodukontori tööpakkumist keeleoskajale

13.07.2021
Oskad inglise, soome, läti, saksa või vene keelt ja tahaksid töötada kodus? Otsisime Sinu jaoks mõeldud tööpakkumised välja!
 
Marketing Investment Group Estonia OÜ tööpakkumine
KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST JA EESTI KEELE TUNDJA
Marketing Investment Group Estonia OÜ

Ole ühenduslüliks maailmaga ja vii eestikeelne sisu suurepärasele tasemele. Saad tõlkida tekste inglise keelest, olla kahe käega sees kommunikatsioonis ja turunduses ning lasta oma loovus korralikult valla. Oled huvitatud?
Vaatan tööpakkumist »

 
DLB TRADING OÜ tööpakkumine
SOOME KEELE TÕLKIJA
DLB TRADING OÜ

Puhutko suomea? Väga hea! Kaup24.ee vajab Sinu abi, et kõik tootekirjeldused ja tekstid saaksid ilusasse eestikeelde tõlgitud. Eriti hea, kui oleksid õppinud filoloogia alal ja Sul oleksid varasemad kogemused tõlkimises. Palka saad aga ise kujundada, sest mida rohkem teed, seda rohkem saad.
Vaatan tööpakkumist »

 
GEACOM OÜ tööpakkumine
VABAKUTSELINE TÕLKIJA SAKSA-EESTI
GEACOM OÜ

Kui saksa keel vähemalt C1 tasemel ja varemgi olnud võimalus tõlkimist harjutada, siis kiiresti kasvav rahvusvaheline tõlketeenustega tegelev ettevõte Geacom sooviks pakkuda Sulle projektipõhist tööd. Põnevad käsiraamatud, juhendid ja reklaamitekstid ootavad tõlkimist, tuled kampa?
Vaatan tööpakkumist »

 
Tele2 Eesti AS tööpakkumine
LAHENDUSVÕLUR
Tele2 Eesti AS

Suhtlemine, klientide abistamine ja suure kirega oma töösse suhtumine on täpselt Sinu kirjeldus? Sel juhul tule Tele2-le appi koos maailma muutma. Tööks läheb vaja osavust eesti ja vene keeles ning vähemalt üks kord nädalas on Sul võimalik ka kodust välja minna ja oma armsate kolleegidega muljetamiseks kohtuda.
Vaatan tööpakkumist »

 
AS Äripäev tööpakkumine
EESTI-LÄTI TÕLK-KEELETOIMETAJA
AS Äripäev

Kui tunned ennast Riia vanalinnas jalutades väga koduselt, ei lahku Sa Lätist kunagi ilma Laima šokolaadita ja vahel võid isegi hommikusöögi ajal kasutada tere ja aitäh asemel hoopis sõnu labdien ja paldies, siis tundub, et oled täpselt selline hinge-lätlane, keda Äripäev enda juurde otsib. Tule löö kaasa uues põnevas projektis!
Vaatan tööpakkumist »