2023-08-23 14:48:55

5 põhjust, miks kindlasti külastada haridus- ja karjäärimessi Intellektika

27.01.2020

5 põhjust, miks tulla karjäärimessile Intellektika

Neljapäeval, 13. veebruaril toimub Tartu Näituste messikeskuses haridus- ja karjäärimess Intellektika. Siin on viis head põhjust, miks messile ise kohale tulla.
1. Intellektika ühendab paljud haridusasutused ühe katuse alla. Noorel, kes seisab lähiajal suurte valikute ees, on messil suurepärane võimalus tutvust teha mitme kooliga korraga ning saada põhjalik ülevaade erialadest ja õppekavadest.

2. Tehnika- ja nutiajastul on vahetut suhtlemist aina vähem. Messil on ideaalne võimalus koolide ning ettevõtete esindajatega vahetult suhelda. Lisaks on see hea võimalus noortel omavahel sotsialiseeruda.

3. Intellektikal osalevad ettevõtted ja haridusasutused ilmestavad enda tegevust töötubadega. Praktiline, käed külge tegevus on noorele kasulikum teabeallikas, kui näiteks selle kohta põgusalt internetist uurimine.

4. Lisaks haridusastusustele ja ettevõtetele on messiprogramm täidetud huvitavate esinejate ja inspireerivate kõnedega. Tihtipeale on noorel tõukeks vaja enda eakaaslaste edulugusid.

5. Mess toob vajalikud kontaktid lähemale. Intellektika eesmärk on pakkuda inspiratsiooni, valida välja tulevane õppeasutus või miks mitte käed lüüa tulevase töö- või praktikapakkujaga. Igatahes on messil võimalik otsese suhtluse kaudu enda vajadustele vastavalt kontakte ning teadmisi korjata.

Lisaks on Intellektikal kohal ka Eesti suurima tööportaali CVKeskus.ee esindajad, kelle käest saab küsida nõu nii CV koostamise, karjääri kui ka tööintervjuul osalemise kohta ning esitada teisi tööturu teemasid puudutavaid küsimusi. Ole julge ja astu ligi!
Programm täieneb pidevalt ja kõige värskemat infot leiad Intellektika kodulehel