2023-08-23 14:48:55

World Employer Branding Day 2018

23.11.2017

World Employer Branding Day 2018

Vii oma ettevõtte tööandja bränding uuele tasemele ja osale 25.-27.04.2018 Prahas toimuval konverentsil World Employer Branding Day!

World Employer Branding Day toob kokku tööandja brändingu eksperdid üle maailma. Sul on võimalus õppida parimatest praktikatest ja koguda häid mõtteid, kuidas oma ettevõttes tööandja brändingut edasi arendada.

Kui tahad teada, mida on tööandja turunduse edendamiseks ära teinud ettevõtted nagu Google, Volkswagen, Vodafone, Microsoft, Emirates, LinkedIn, Adidas või SAP, siis Prahas on Sul see võimalus!

Milline on Google-i tööandja brändingu strateegia, mis tagab üle 3 miljoni kandideerimissoovi aastas? Liam Russel Google-st annab sellele vastuse.

Nanci Hogenboom van het Hof ja Steve Fogarty Adidasest jagavad parimaid praktikaid, kuidas peab tööandja bränding ajaga kaasas käima ning kuidas kõnetada väga erineva profiiliga töötajaid.

Matthew Jeffery ja Heather Walker SAP-ist annavad õpetliku ülevaate, kuidas luua tööandja brändingu meeskonda, suurendada tulemuslikkust ja kasutada sotsiaalmeediat suurepärase tööandja brändingu jaoks.

Brett Minchington Employer Brand International-ist tugineb aastatepikkusele koolitajakogemusele ja annab nõu, millised on tööandja brändingu võimalused tööandjatele, milline inimene on suurepärane tööandja brändingu elluviija ning mida teha, et viia tööandja bränding oma ettevõttes uuele tasemele.

Kasutades CV Keskuse promokoodi cvkeskus, saad pileti 100 € soodsamalt!

Broneeri pilet juba täna klikates siin.


Loe lähemalt üritusest siit.