AvalehtKarjäärikeskus Artiklite arhiiv Veebruari ametipäevad
 

Veebruari ametipäevad


Baarmenide päev

Kõrtsmike ehk baarmenide päeva sobib tähistada hubase kõrtsiõhtuga, rüübates koos töökaaslastega klaasikese veini või kannukese õlut. Toreda õhtu lõpp-punktiks võiks kujuneda tavapärasest veidi kopsakam jootraha baarmenile.

Hambaarstide päev

Hambaarst on tavakodaniku silmis üks kardetuim, kuid samas kõrgelt hinnatud arst. Kuidas aga seda ametipäeva kontoris tähistada võiks? Kas saata oma arstile väike üllatus või end ületades panna kinni uue visiidi aeg? On ka lihtsamaid võimalusi hambaarsti ametile tähelepanu pööramiseks. Näiteks võite omavahel lemmiknätse pakkuda või palju värsket puu- ja juurvilja näksida.

Diplomaatilise töötaja päev

Diplomaat on enamiku inimeste jaoks kauge välismaal viibija, kes usinalt Eesti asja ajab. Aga miks mitte “mängida” diplomaate kontoris koos rangete kostüümide, väljapeetud kõneviisi ning maksimaalselt etiketti järgiva omavahelise suhtlusega?

Sõbrapäev

Seni on sõbrapäev olnud pigem nooremate inimeste püha. Samas läheb igaühel tuju heaks, kui laua juurde naastes ootab ees pisike üllatus. Eriliselt paneb kontori särisema anonüümselt saadetud/saadud komplimente täis kirjake, millest kes teab kui kuum kontoriromanss alguse võib saada.

Vastlapäev

Ammune tuttav talvepüha – miks mitte seda kollektiivselt tähistada? Tähistamisele võib kaasa kutsuda ka firma töötajate lapsed, kes on kõige õigemad täiskasvanuid lustima ärgitajad. Lumepuudust saab korvata kas või liuväljal lustides.  Peaasi, et liug tuleks pikk.

Vabariigi aastapäev

Siin ei ole muud, kui soovida head rahulikku Eesti vabariigi sünnipäeva tähistamist lähedaste keskel.


Vaata kõiki värskeid tööpakkumisi Sinu valdkonnas siit >>

Hinda artiklit:
Vastuseid kokku: 0  |  Keskmine hinne: 0
Hinda:
Artiklite otsing