AvalehtKarjäärikeskus Artiklite arhiiv Septembri ametipäevad
 

Septembri ametipäevad


Teadmistepäev

Et näidata ka teistele kui ilusad, eelkõige targad ja osavad me oleme, võiks töö juures korraldada viktoriini, kas siis enda tööga seotud või üldiste küsimustega. Auhindadeks selleks puhuks oleks sobilikud kõik teatmikud, entsüklopeediad ja muud targad raamatud.

Nafta- ja gaasitööstuse töötajate päev

Naftast tehakse teatavasti ju autokütust, mis on hädavajalik tööle saamiseks-sõitmiseks. Neljapäeval tuleks autode paagid kütust täis tankida, et naftatööstuses töö kunagi ei lõppeks. Gaasiga töötavate inimeste meelespidamiseks võib proovida aga onu Remuse jutte heeliumihäälselt üksteisele ja ka oma klientidele rääkida. Järgmisel päeval naerust valusate kõhulihaste eest CV Keskus aga ei vastuta!

Programmeerijate päev

Kuna see päev langeb nädalavahetusele, siis on kohane seda eriliselt meeles pidada kodus koos perega. Selleks soovitame endale ruttu-ruttu hankida uue arvutiprogrammi, näiteks pilditöötluse oma. Siis saab laupäeval muudkui miksida ja pliksida ning muuta näiteks firma suvepäevade fotod ilusamaks, huvitavamaks ja lahedamaks. Lubatud on loomulikult ka oma pere piltide töötlemine.

Merepäev

Kolm soovitust. Esiteks, riietuge meremehestiilis. Teiseks, ostke akvaarium ja kalad. Kolmandaks, minge töökaaslastega merele. Jahiga näiteks. Ja päästevestidega.

Masinaehitajate päev

Otsige välja legoklotsid, konstruktorid ja muud vahendid, millest annab masinavärki kokku monteerida. Tehke kas või peedist pesumasinale uus trummel. Igasugune fantaasia on teretulnud. Valmis meisterdatud aparaadid, monstrumid ja muud tehnikaimed lähevad hindamisele, oksjonile ning firma varasalve.

Turismipäev

Turismipäeval annab korraldada väljasõidu, et midagi huvitavat näha ja nautida töökaaslaste seltskonda. Kui seda võimalust pole või veab ilmataat alt, siis miks mitte paika panna järgmine reis koos pere või sõpradega või vähemalt valida välja unistuste sihtkoht.

Tõlkijate päev

Tõlkijaid võiks meeles pidada sellesama teksti tõlkimisega vabalt valitud keelde. Sõnaraamatu kasutamine on lubatud!Vaata kõiki värskeid tööpakkumisi Sinu valdkonnas siit >>

Hinda artiklit:
Vastuseid kokku: 0  |  Keskmine hinne: 0
Hinda:
Artiklite otsing