AvalehtKarjäärikeskus Artiklite arhiiv Oktoobri ametipäevad
 

Oktoobri ametipäevad


Arhitektide päev

Võtke töökaaslastega ette paber ja pliiats (või kriidid-värvid) ning joonestage paberile oma unistuste töökoht, väljast ja/või seest. Joonestamisele järgnegu suurejooneline arhitektuurinäitus.

Õpetajate päev

Kindlasti on igaühel meist varjatud andeid, mida teised veel ei tea. Õpetajate päevaks valmistage ette lühike loeng oma harrastuse kohta ning õpetage oma kaaslastele midagi uut ja põnevat

Postipäev

Postipäeval varustab iga asjalik ja mitteasjalik inimene end postkaartidega. Erinevatega,näiteks. Seejärel kirjutavad kõik postkaartidele ühe või kaks head soovi oma lemmiktöökaaslastele. Postkaardi võib pista spetsiaalsesse kontoripostkasti. Kaardid jagab tööpäeva lõpus adressaatidele laiali kirjatuvi. Kirjatuvi valitakse
selleks päevaks kokku kutsutud erakorralisel juhatuse koosolekul.

Teetööliste-, toitlustuse- ja bosside päev

Kuna aga nii paljusid päevi eraldi tähistada hästi ei jõua – enamik meist ei jõua, sest vähemalt enne kella kahtteist on ikka sutsu ka tööd vaja teha –, siis võiks proovida need kolm pidu üheks miksida. Näiteks võib proovida serveerida oranžidesse vestidesse riietatult (teetööliseks maskeerituna) oma bossile värskeid pirukaid. Küll ta sööb neid, isegi kui tegu on naisülemusega – rannahooaeg on ju ammu möödas. Samas võib neidsamu pirukaid oranžis vestis (teetööliseks maskeerituna) ka ise keeta-küpsetada. Kui korralikku praeahju pole, siis ajab hädapärast asja ära ka mikrolaineahi. Kolmandaks võib bossi meeleheaks tema käigurajad tähistada, kindlasti oranžis vestis olles (teetööliseks maskeerituna), liiklusmärkidega “anna teed”, “ettevaatust, boss”, “peatee”, “lapsed teel” jms.

Lennudispetšerite päev

Ülimalt tähtsate ning meie elu oma kätel hoidvate tippspetsialistide auks võiks kõik oma käigud kontoris nimetada lennuliinide nimedega. Näiteks kohvi järele minek võiks olla lend nr 236 Kofeiinlasse. Ja lõunale minnakse Ampsumaale lend number 238-ga väravast nr 1 (see on siis välisuks või lift). Loomulikult on ka dispetšer- sekretär sel päeval ametis. Tema ülesanne on teadvustada üle kontori kõikidele, milline lend just väljus, milline saabus ning milline hilineb. Jälgige seejuures, kui palju te tööpäeva jooksul reisida jõuate.

Autotransporditöötajate päev

Siis on autoga sõit marsruudil kodu-töökodu lausa kohustuslik. Need, kel auto puudub, surugu end mõne oma kalli töökaaslase autosse.


Vaata kõiki värskeid tööpakkumisi Sinu valdkonnas siit >>

Hinda artiklit:
Vastuseid kokku: 0  |  Keskmine hinne: 0
Hinda:
Artiklite otsing