AvalehtKarjäärikeskus Artiklite arhiiv Novembri ametipäevad
 

Novembri ametipäevad


Hingedepäev

Sel päeval paluge kõigil töökaaslastel riietuda valgesse, samuti on soovituslikud heljuvad, õhulised tekstiilid. Andekamad võivad katsetada mööda kontorit hõljumist. Ja loomulikult süüdake põlema võimalikult palju küünlaid, et tekitada päeva temaatikat toetav õhkkond.

Kvaliteedipäev

Kuna tegemist on pühapäevaga, siis on ehk asjakohasem tähistada seda terve järgmise töönädala jooksul. Mõelge seejuures, kui kvaliteetsed on tegelikult teie töösaavutused. See nädalavahetus saatke mööda aga lihtsalt kvaliteetselt oma vaba aega veetes. Näiteks on kvaliteetaeg koos isa, oma laste isa või vanaisaga veedetud aeg.

Isadepäev.

Kui te ei tea veel oma isa hobisid, siis uurige need nädala sees välja. Ning kinkige isale üks tore pühapäev lahedate tegevuste ja mõnusa õhtusöögiga. Ka kõik kontoris töötavad härrasmehed võiksid olla sel päeval eristaatuses, kuna mehed vajavad vaat et veel enam tähelepanu ning kiitust kui naised.

Filosoofia päev

Nüüd läheb nuputamiseks. Võidab see, kes suudab kõige rohkem välja tuua ütlusi tuntud filosoofidelt. Mõtisklege ka, milline on teie elu filosoofia ning kui suudate selle veel sõnastada, olete küll auga välja teeninud tiitli „ajuhiiglane“.

Tualetipäev

Sel päeval võiks tööl korraldada tõelist elevust põhjustava osakondadevahelise turniiri. Selleks valige kõigepealt välja “muumiad” ehk siis need inimesed, keda WC-paberisse mähitakse (NB! Nad peavad olema füüsiliselt tugevad ja kiired). Kui “muumiad” on juba korralikult pealaest jalatallani paberisse keritud, pange käima stopper. Võitjaks tuleb see “muumia”, kes end esimesena tualettpaberist vabastada suudab.

Televisiooni päev

TV-päeval pistke oma firma kõige andekamale filmimehele pihku mikrofon ja kaamera ning las ta siis teeb ühest teie tööpäevast korraliku telesaate, mis koosneks vestlusringidest, reportaažidest koosolekuruumis ning ka näiteks intervjuudest töötajategateemal “miskit kuskil toimub”. Muidugi kuulub telepäeva saatesse ka vähemalt üks ilmatüdruku etteaste ning horoskoop järgmiseks töönädalaks.

Päeva lõpus korraldage aga lõbus koosviibimine ja valminud telesaate ühisvaatamine. Julgemad võivad oma isikliku telesaate toimetada ka ehtsasse telepurki näitamiseks. Näiteks “Reporterisse”. Kes teab, äkki on just teie firmast järgmised Kersnad, Välbad ja Talvikud tulemas!


Vaata kõiki värskeid tööpakkumisi Sinu valdkonnas siit >>

Hinda artiklit:
Vastuseid kokku: 0  |  Keskmine hinne: 0
Hinda:
Artiklite otsing