AvalehtKarjäärikeskus Artiklite arhiiv Juuni ametipäevad
 

Juuni ametipäevad


Sotsiaaltöötajate päev

Sotsiaaltöö on nii laialdane valdkond, et piisab kui proovite kollektiivselt olla üksteise vastu nii abivalmid kui vähegi võimalik. Proovi sel päeval näha tööelu oma töökaaslase silmade läbi või nagu inglased ütlevad, käia tema kingades. Empaatiast tööpostil saab sündida vaid head ning kasu kõigile. Seega, miks mitte proovida vähemalt ühel päeval asju vaadata erineva mätta otsast.

Kergetööstustöötajate päev

Kergetööstusele mõeldes meenub esimesena tavaliselt õmblustööstus. Seega, austagem nende toodangut. Pakun välja kaks pisut tülikat, aga kindlasti elevust tekitavat mõtet. Esiteks vaheta iga tunni aja tagant oma rõivastust. Kirsiks tordi peal,  võid iga tund kasutada erinevat värvi rõivastust. Luban – nalja saab!

Doonorite päev

Doonorite päeva soovitus on muidugi siililegi selge - mine doonoriks! Kellele oma vere loovatamine aga mitte ei sobi, temale soovitame pisikest heategevuslikku žesti-annetust abivajajate hüvanguks.

Olümpiamängude päev

Korraldage oma kontoris väikesed olümpiamängud. Võimalikud võistlusalad kolmikvõistluse korral võiksid olla: 
> kiirkiri (mitu tähemärki sekundis suudad trükkida)
> minigolf (veereta joonlauda kasutades arvutihiire kuuli väravasse)
> tooliralli (kihuta aja peale toolil istuva kaaslasega mööda koridori) 

Leiutajate päev

Majanduskriisis võidavad innovaatilised lahendused. Proovi ise ka leiutada või välja nuputada uus töötamise viis või vähemalt midagi teisiti teha kui tavaliselt.


Kalanduse päev

Kalanduse päeva tähistamist saab humoorikalt korraldada nii, et iga töökaaslane võtab kas vabatahtlikult või saab selleks päevaks endale hüüdnimeks mõne kalaliigi nime. Härra Latikas või Proua Lest ei kõla ju mitte viletsalt. Õhtune forellipüük sobib muidugi üht korralikku kalapäeva kroonima.


Vaata kõiki värskeid tööpakkumisi Sinu valdkonnas siit >>

Hinda artiklit:
Vastuseid kokku: 0  |  Keskmine hinne: 0
Hinda:
Artiklite otsing