AvalehtKarjäärikeskus Artiklite arhiiv Detsembri ametipäevad
 

Detsembri ametipäevad


AIDS-iga võitlemise päev

 

 

Võtke aega mõtlemiseks, kui turvalist elu teie elate ning mida olete teinud selleks, et AIDS nii metsikult ei leviks. Loomulikult on teretulnud ka igasugused kondoomide jagamise aktsioonid oma töökaaslastele, sõpradele, tuttavatele.

 

 


Jalgpalli päev

Korraldage tööl sel puhul põlvegapalli kõksimise võistlus. Parimatele andke auhinnaks piletid mõnele jalgpallivõistlusele. Õhtul koguge aga seltskond kokku ja minge pubisse suurelt ekraanilt sporti, võimalusel just jalgpalli vaatama. Koos tegutsedes on väike lootus, et muidu jalgpallikauged naised selle spordiala võlu lõpuks ära tabavad.

 

Mägede päev

Lumise ilmaga sõitke lähimale mäelekünkale liugu laskma või kelgutama-suusatama. Kui ilmaolud õues toimetamist ei soosi, siis otsige üles lähim ronimissein ja proovige oma alpinistivõimeid hoopis sellel.
 
Julgeolekutöötajate päev

Proovige järele teha presidendilossi ees seisvaid vahtkonnapoisse – seiske sirgelt, tõsine ainiti kaugusse vaatav nägu peas. Seejärel valige välja kõige suurem naljahammas ja püüdke oma vahipoissi naerma ajada. Võitjaks osutub see, kes suudab kõige kauem tõsiseks jääda.

Talve algus

Tegelege talispordiga. Kui aga ilm ei anna talve mõõtu välja, võib talve algust tähistada mõnes tervisekeskuses külmakambrit külastades.

Jõuluaeg

Kontoriruum väärib jõulumeeleolu nii kui kodugi. Saabunud on aeg tõsised ja steriilsed kontoriruumid kaunistada millegi punase ja piparkoogilõhnalisega.
Jõuluootuse ajaks võite kontorisse üles riputada suure jõulusoki. Ning tehke üksteisele siis ka meelehead, puistates sinna salaja sisse nimelisi maiustusi ja väikseid meeneid.
Väga ühendav tegevus on ka jõulukuuse ehtimine. Kui soovid pisut põnevust, võid korraldada meeskondade- või osakondadevahelise kuuseehtimisvõistluse.
Ka piparkookide kaunistamise konkurss on tore. Lumerohke ilmaga tasub maha pidada agaüks virgutav ja märg lumesõda.

 

 

Vaata kõiki värskeid tööpakkumisi Sinu valdkonnas siit >>

Hinda artiklit:
Vastuseid kokku: 0  |  Keskmine hinne: 0
Hinda:
Artiklite otsing