AvalehtKarjäärikeskus Artiklite arhiiv Aprilli ametipäevad
 

Aprilli ametipäevad


Naljapäev

Naljapäeva puhul võib tavapärast üks-nali-päevas traditsiooni veidi rikkuda ning selle päeva hoopis lõbusaks muuta. Seega soovitame iga tunni aja tagant (silmade puhkamise pausil) korraldada „kohustuslik“ anektoodi või naljaloo rääkimise ring.

Geoloogide päev

Geoloogi ametit kontoris on veidi keerulisem tähistada, seetõttu soovitame kena kevadist väljasõitu mõnda looduskaunisse kohta. Vaatama tasub minna näiteks koopaid, pankasid, mererandu või miks mitte ka lihtsalt loomaaeda ning koos peredega. Eriti huvitavaks saab sellist väljasõitu muuta kutsudes kedagi teadjamat külastuskohta tutvustama.

Lennunduse ja kosmonautika päev

Selleks tähtpäevaks sobib üleskutse: info lendama ehk siis soovitame edastada kõik firmasisesed teated paberlennukitel.

Tervisepäev

Tervis – kallis vara ja igaüks hoolitseb selle eest erinevalt. Hääletada tasub vast porgandipeo, lõunase jalutuskäigu ning näiteks bowlingu-õhtu vahel.

Sekretäride päev

Lisaks oma sekretäri hoidmisele ja üllatamisele võiks proovida riietuda traditsioonilises sekretäristiilis. Naistel võiks seega olla seeliku- ning krunnipäev ning meestel ülikonna ja lipsu kandmise päev.
 
Tööohutuse päev

Kuulda on olnud siit-sealt, et kunagisel Nõuka ajal korraldatud tsiviilkaitseõppused oleksid ka tänapäeval täiesti asjakohased ning just selleks, et inimesed teaksid, kuidas evakueeruda. Seega, miks mitte just tööohutuse päeval proovida võistelda kiirevakueerumises.

Tantsupäev

Tantsima me kontoris hakata ei soovita, kui just ei ole tegu kollektiiviga, kes niikuinii alustab hommikut puntrakallistuse või –tantsuga. Tunduvalt mõnusam oleks korraldada koos töökaaslasetega klubikülastus töönädala lõpus.

Tuletõrjujate päev

Soovitame omamoodi küünla kustutamise mängu: kõigil põlevad laual küünlad, välja arvatud „tuletõrjujal“. Kui tuletõrjujal õnnestub kellegi küünal ära puhuda, siis saab ta selle enda lauale põlema sättida ning tuletõrje vahetus läheb üle järgmisele tuletõrjujale, kes ilma küünlata jäi.


Vaata kõiki värskeid tööpakkumisi Sinu valdkonnas siit >>

Hinda artiklit:
Vastuseid kokku: 0  |  Keskmine hinne: 0
Hinda:
Artiklite otsing