Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314568

Kardiraja instruktor-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht on FK Keskuse välikardirajal Õismäel ja Viimsi Sisekardirajal (vastavalt graafikule). Instruktor-klienditeenindaja töötab kardirajal, suhtleb klientidega kohapeal, korrraldab võistlusi.
Peamisteks tööülesanneteks on:
1.Klientide teenindamine- piletite kontroll, sõidureeglite tutvustamine, ohutu kardisõidu tagamine, sõidutulemuste väljastamine
2. Sõiduvarustuse (kombinesoonid, kindad, kiivrid, istmepadjad) korrasoleku ja säilivuse kontrollimine ning tagamine
3. Kardiraja korrasoleku tagamine, vajadusel raja korrastus- ja parandustööd
4. Kardiraja klienditsooni puhtuse ja heakorra kindlustamine
5. Kartide pideva korrasoleku tagamine ja jooksva hoolduse teostamine

Ootused kandidaadile

Väga hea keeleoskus (eesti, soome, inglise ja vene keel suhtlemistasandil).
Positiivne, aktiivne ja väga hea suhtleja.
Kõrge pingetaluvusega.
Hea füüsiline vorm ja soov töötada välitingimustes iga ilmaga.
Soovitav on varasem kokkupuude moto- või tehnikaspordiga ning klienditeenindaja töö kogemus.

Tööd graafiku alusel, võimalik ka osaline tööaeg. Töötasu vastavalt panusele.
Kardirajad on avatud E-R 12.00-22.00 ja L-P 12.00-22.00

NB. töö on füüsiliselt raske (nt kartide käivitamine, rehvide vahetus, raja korrastamine), seega sobilik pigem meesterahvale.

Tööpakkumise number
#314568

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. august 2013
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2013
Lisainfo palga kohta:
Neto tunnitasu al 3.20 eur

OÜ Hobbykarting haldab kahte meelelahutuskompleksi: FK Keskus Õismäel ja Viimsi Sisekardirada.
Meie eesmärgiks on pakkuda sportlikku meelelahutust ja korraldada erinevaid üritusi ning võistlusi nii peredele, sõpruskondadele kui firmadele.
Lisaks suurimale välihobikardirajale on FK Keskuses ka Paintballi väljak, saun ja kohvik.
Viimsi Sisekardirada on avatud aastaringi ja pakub sõiduelamusi iga ilmaga !

Vaata rohkem