https://www.cvkeskus.ee/125954

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125954

Kardioloog

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kardioloogiliste patsientide ambulatoorne vastuvõtt 1x nädalas


Ootused kandidaadile

* arsti diplom
* soovitavalt kardioloogia residentuur läbitud või õpingud pooleli
* kehtiv registritõend


Ettevõte pakub

* võimalust töötada osalise töökoormusega 1 päev nädalas, tööpäeviti alates kella 16.00-20.00 või laupäeva päeval
* kaasaegne töökeskkond
* tegemist on erakliinikuga, töökoht asub Viljandi kesklinnas


Tööpakkumise number
#125954
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kardioloog
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!