Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638682

Kardioloog

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kardioloogi tööülesannete täitmine, heade tingimuste ja tehnikaga varustatud kabinetis. Pakume osalise koormusega tööaega.

Ootused kandidaadile

Kardioloogi kutsetunnistuse olemasolu
Varasem töökogemus
Hea eesti keele oskus (kasuks tuleb soome keele oskus)

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Sõbralikku töökeskkonda
Ettevõttesiseseid hüvesid

Tööpakkumise number
#638682

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2020
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2020

AS Taastusravikeskus Viiking on tegutsenud alates aastast 1993. Põhitegevuseks on taastusraviteenuste müük. Lisaks pakume hotelli- , lõõgastus- ja seminariteenuseid.
Juulis 2015 avasime vee- ja saunakeskuse "VIIKING SAAGA".

Vaata rohkem

Kardioloog