https://www.cvkeskus.ee/70229

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70229

Kardinaõmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS-i Eesti Tekstiil kardinasalong Mustamäel pakub tööd kardinaõmblejale.


Ootused kandidaadile

Eeldame - riigikeele oskust, vene keelt suhtlustasandil; hoolsust, täpsust, ausust, kohusetundlikkust.

Soovitav eelnev töökogemus õmblejana. Kohapeal täiendav väljaõpe kardinate õmblemiseks.


Ettevõte pakub

Pakume motiveerivat töötasu, alalist tööd ühes vahetuses, puhkepäevad laupäev ja pühapäev.


Tööpakkumise number
#70229
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kardinaõmbleja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!