Värsked tööpakkumised

Kardikooli treener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26929

Tööpakkumise number

26929

Töö kirjeldus

Kardikooli töö organiseerimine
Noorukite karditreeningute läbiviimine (teooria, praktika ja muu füüsiline treening)
Koolis osalevatele noorukitele võistluste organiseerimine
Võimekamatele õpilastele väljundi leidmine motospordis

Nõudmised kandidaadile

huvi tehnika ja motospordi vastu
huvi töötada noortega
varasem kokkupuude motospordiga (kardispordiga)
eesti ja vene keele valdamine suhtlustasandil
soovitavalt pedagoogilise hariduse omamine või treeneritöö kogemused
laitmatu reputatsioon

korralik treeningbaas (sise- ja välikardirada) ja kaasaegne tehnika
eneseteostus- ja arenguvõimalusi
müügimeeskonna tuge kardikooli töö käivitamisel ja toetajate leidmisel

Lisainfo

Lisaks CV-le palume saata lühike nägemus kardikooli töö ja treeningute korraldamisest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2004

Pakume hobikardisõidu teenust kõikidele soovijatele Õismäel asuval välikardirajal ja Viimsis avatud uuel sisekardirajal.