Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63671

Karaokejuht

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tõenäoliselt Eesti Parimas Karaokebaaris "POSTI 43" karaokeõhtu läbiviimine 3 korda nädalas (N-L kell 21-03).

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb, kui oled empaatne, energiline, armastad laulda ja naeratada.

Ettevõte pakub

Väärilist töötasu
Väljaõpet

Tööpakkumise number
#63671

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2006
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2006

As Exo Trade pakub majutus-, konverentsi- ja toitlustusteenuseid Haapsalu Hotellis Läänemaal ja suviti ka Viinaköögi külalistemajas Kõrgessaares, Hiiumaal. Otsime alati parimaid töötajaid meie meeskonda.

Vaata rohkem

Karaokejuht