Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #175996

Kapteniabi – tüürimees mootorjahile princess 23 m

Firma nimi peidetud
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Algamas on suvehooaeg, mistõttu otsime väikelaeva juhitunnistust ja tüürimehe kogemust omavat meeskonnaliiget kapteniabiks!

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat

  • omab nõutud kvalfikatsiooni - väikelaeva juhitunnistust;
  • omab eelnevat kogemust vähemalt tüürimehena;
  • oskab hästi suhelda inglise keeles;
  • on hakkaja, töökas ja abivalmis;
  • valmis tegema kõiki vajalikke töid, mis on seotud mootorjahi hooldamise, korrashoiu ja puhastamisega;
  • oskab mootorjahti navigeerida (soovitavalt olemas Soome-Rootsi saarestiku kogemus);
  • on kõrge stressitaluvusega ja iseseisev.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • ainulaadset võimalust seilata Balti merel alates 01.05-01.10.2009;
  • hea töö korral tasuvat teenistust;
  • rahvusvahelist meresõidukogemust;
  • elamist ja töötamist laeval kogu perioodi jooksul.

Lisainfo

Kasuks tuleb soome ja rootsi keele oskus.

Tööpakkumise number
#175996

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
30. märts 2009

Vaata rohkem