Värsked tööpakkumised

Kapteniabi – tüürimees mootorjahile princess 23 m

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175996

Tööpakkumise number

175996

Töö kirjeldus

Algamas on suvehooaeg, mistõttu otsime väikelaeva juhitunnistust ja tüürimehe kogemust omavat meeskonnaliiget kapteniabiks!

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat
•omab nõutud kvalfikatsiooni - väikelaeva juhitunnistust;
•omab eelnevat kogemust vähemalt tüürimehena;
•oskab hästi suhelda inglise keeles;
•on hakkaja, töökas ja abivalmis;
•valmis tegema kõiki vajalikke töid, mis on seotud mootorjahi hooldamise, korrashoiu ja puhastamisega;
• oskab mootorjahti navigeerida (soovitavalt olemas Soome-Rootsi saarestiku kogemus);
•on kõrge stressitaluvusega ja iseseisev.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
•ainulaadset võimalust seilata Balti merel alates 01.05-01.10.2009;
•hea töö korral tasuvat teenistust;
•rahvusvahelist meresõidukogemust;
•elamist ja töötamist laeval kogu perioodi jooksul.

Lisainfo

Kasuks tuleb soome ja rootsi keele oskus.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
6. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
30. märts 2009