https://www.cvkeskus.ee/693185

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693185

Kapten

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kapteni töökohustuste täitmine reisiparvlaeval


Ootused kandidaadile

Väiksema kui 500-se kogumahutavusega laeva kapteni diplom koos kehtiva diplomi kinnituslehega
muud Veeteede Ameti poolt nõutavad kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid
meremehe tervisetõend
eelnev töökogemus
hea eesti keele oskus


Ettevõte pakub

Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd.
Sõbralikku ja toetavat meeskonda.
Kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda.


Tööpakkumise number
#693185
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kapten
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!