2023-08-23 14:48:55

Kapseldamismasina operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime tehnilise taibuga ja masinatunlikku operaator pulbriliste toidulisandite kapseldamismasinaga töötamiseks. Ühtlasi ootame, et see tore inimene, kes töötab igapäevaselt kapseldusmasinal, oskaks seda ka töökorda seada kui midagi peaks masinal viga olema.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind enda tiimiga liituma, kui Sind iseloomustab:

TEHNILINE TAIPLIKKUS

Sul on vastav tehniline haridus, töökogemus masinatega ja oskus nendega igapäevaselt toimetada.  Suhtud masinasse kui oma sõpra, kellega Sul on koos võimalik luua väekaid toidulisandeid.

TÄPSUS JA KORREKTSUS

Sa oled hoolas oma liigutustes, masinaga toimetamisel ja enda järel koristamises. Pead lugu kok kulepetest ja kellaaegadest.

DETAILIDE MÄRKAMISE OSKUS

Sinus on operaatori tähelepanelik pilk ja tunnetus. Märkad detaile, mis on seotud Sinu töö ja Sinu masi naga. Tead, tunned ja mõistad oma masinat ja tema hingeelu.

SISEMINE MEELERAHU JA SÜVENEMISOSKUS

Sinus on võime rahulikult pühenduda, süveneda ja töö korrektselt lõpuni teha. Mõistad, et tööaeg  võib-olla paindlik ja muutuda vastavalt turu nõudlusele.

RUTIINIS VÕLU NÄGEMISE OSKUS

Sulle meeldib toimetada igapäevaselt rutiinses keskkonnas, kus ei tule puudu ka loomingulisusest.

FÜÜSILINE TUGEVUS

Sinus on jõudu ja füüsilist vastupidavust, et raskeid masina detaile tõsta, pesta, puhastada ja loomulikult  hoolega armastada :)

JULGUS KÜSIDA JA EKSIDA

Julged näidata end sellisena nagu Sa hetkel oled. Oled valmis küsima abi ja tunnistama ausalt, kui oled  eksinud.

HEASOOVLIKKUS

Oled sõbralik, usaldusväärne, heatahtlik, hooliv ja arvestav nii kolleegide kui ka masinatega. Tead, et  see, kuidas Sina suhtud iseendasse ja oma kolleegidesse, nii suhtuvad nemad ka Sinusse.

AVATUD MEELELAAD

Oled kohanemisvõimeline, avatud uutele ideedele, valmis õppima ja arenema nii isiksuse kui kolleegina.

Meie jaoks on oluline, et Sa oled:

  • usaldusväärne
  • tehnilise taibu ja rutiinitaluvusega
  • detailidesse pühenduv
  • justkui võlur, kes hingab masinaga ühes rütmis - mõistad masinate hingeelu ja oled tundlik detailide  seadistamisel
  • teadlik, et Sinu töö loob väärtust paljudele inimestele
  • endaga sõbralikus suhtes ja rahulolev

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • huvitavat tööd suure potentsiaaliga kiiresti arenevas ettevõttes
  • kokkuleppelist ja paindlikku tööaega
  • kvalifikatsioonist ning tulemustest sõltuvat palka
  • vajalikku väljaõpet
  • tubakavaba keskkonda
  • igapäevast kohv/tee puuviljad turgutust
  • koolitusi ja ühisüritusi
  • täiskohaga tööleasumist esimesel võimalusel Tallinnas Männikul Kukermiidi 4
  • toetavat kollektiivi, kes on pigem kui sõpruskond

Kui Sul tekkis küsimusi Ecosh'i või antud ametikoha kohta, siis helista julgesti meie Angeelika Vollmannile numbril +372 527 8656.

Kui tunned kutset liituda Ecosh'i toetava tiimiga, oled südamest oodatud!