Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221330

Kangaste tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kangaste hankimine
Kangaste müügi edendamine
Kaupluste ja lao töötajate juhendamine
Toodete hinnakujundus
E-poe täiendamine ja arendamine
Müügijuhi assisteerimine

Ootused kandidaadile

Kõrgem või kesk-eriharidus
Kangaste tundmine
Inglise ja vene keele oskus heal suhtlustasandil
Arvutioskus heal tasemel
Hea suhtlemisoskus
Valmidus meeskonnatööks
Valmisolek mitmepäevasteks lähetusteks (vähemalt 1 kord kuus)
Kasuks tuleb huvi moe ja sisekujunduse vastu
B-kategooria juhiloa olemasolu

Huvitavat ja mitmekesist tööpõldu arenevas rahvusvahelises firmas
Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
Sõbralikku ja aktiivset kollektiivi

Lisainfo

Kangaste tootejuht allub müügijuhile, teeb koostööd kesklaoga, kaupluste juhatajatega ja juhatusega.

Tööpakkumise number
#221330

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 640 - 705 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. märts 2011
Kuulutus sisestati:
8. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
Võimalik saada tulemustasu 1 kord aastas

AS Abakhan Fabrics Eesti on kangaste jaemüügifirma. Eesti turul tegutsetakase aastast 1992, pakkudes ostjaskonnale laias valikus heade hindadega kangaid, pudukaupa, lõnga ja käsitöötarbeid. Praegu on Eestis 6 kauplust ja e-pood, Lätis 5 kauplust. Vaata ka kodulehte www.abakhan.ee

Vaata rohkem