Värsked tööpakkumised

Kanepi Gümnaasiumi direktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 624341

Tööpakkumise number

624341

Töö kirjeldus

Kanepi Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi Kanepi Gümnaasiumi direktori töökoha täitmiseks. Kanepi Gümnaasiumi direktori peamisteks tööülesanneteks on kooli esindamine oma pädevuse piires ,õppe- ,kasvatus- ning majandustegevuse juhtimine ja muude koolis läbiviidavate tegevuste, kooli üldseisundi ja arengu ning rahaliste vahendite õiguspärase ja otstarbeka kasutamise korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadile esitatavad nõuded:

  • vastavus haridus- ja teadusministri 29. augusti 2013. a määruse nr 30 „Direktori, õppealajuhataja, õpetaja ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded“ § 2 lõike 1 nõuetele;
  • juhtimiskogemus;
  • haridusvaldkonna õigusaktide tundmine;
  • B-kategooria juhtimisõigus.

Samuti peavad kandidaadil olema:
  • teadmised kaasaegsest õpikäitusest;
  • koostöövõime ja oskus kaasata kogukonda;
  • hea eneseväljendamise ja avaliku esinemise oskus;
  • vastutustunne, korrektsus ja täpsus;
  • õpi- ja otsustusvõimelisus, analüüsi- ja planeerimisoskus.

Konkursil osalemiseks esitada järgmised dokumendid:
  • kirjalik avaldus;
  • elulookirjeldus;
  • kandidaadile esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad;
  • muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Omalt poolt pakume huvitavat, vastutusrikast ja rutiinivaba tööd kaasaegsest õppekeskkonnast lugu pidavas maakoolis.

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. november 2019
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2019
Brutopalk:
Alates 1680.00 €/kuu