Värsked tööpakkumised

Kanafarmi töölised Põhja-Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89886

Tööpakkumise number

89886

Töö kirjeldus

Kanade transpordifirma Põhja-Iirimaal otsib 10 töötajat, kelle ülesandeks on sõitmine farmist farmi, et tibud-kanad kastidesse tõsta ning turgudele ja tapamajadesse transportida.

Töö on graafiku alusel. Meeskonnatöö. Juhiluba on vajalik vähemalt 6l töölisel 10st.
Väljaõpe antakse

Nõudmised kandidaadile

Minimaalne inglise keele oskus
Soovitavalt juhiluba
Eesti vm EL kodakondsus

Ettevõte pakub

Majutust töölistele - üür £30.00 nädalas
Palk £5.35 tunnis

Lisainfo

Palun saatke oma cv INGLISE KEELES.

Abel Staffi teenus on tasuta.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2007
Brutopalk:
Alates 123 EEK tunnis

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.