Värsked tööpakkumised

Kampaaniate projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86087

Tööpakkumise number

86087

Töö kirjeldus

Kampaaniate projektijuht on kaasatud EÜLi kampaaniate juhtimisse ja vastutab järgmiste ülesannete eest:
- kampaaniaplaani väljatöötamine ja elluviimine;
- kampaaniamaterjalide tellimise ja efektiivse kasutamise koordineerimine;
- reklaami planeerimine ja elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui sa

  • Omad või omandad kõrgharidust (eriti oodatud kandideerima turundus-, meedia- ja suhtekorralduse tudengid);
  • Oled kätt proovinud ürituste korraldamises;
  • Oled hea suhtleja ja läbirääkija ning oskad hinnata meeskonnatööd;
  • Sul on hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus.

Omalt poolt pakume huvitavat ja hindamatut töökogemust, paindlikku tööaega ja sõbralikku ning nooruslikku kollektiivi.

Lisainfo

Töö on osakoormusega ja tähtajaline, kestvusega kuni 31. aprill.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
1. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
21. november 2006

Eesti Üliõpilaskondade Liit (EÜL) on 1991. aastal asutatud Eesti üliõpilaskondade katusorganisatsioon, mille eesmärgiks on üliõpilaste õigustest ja huvidest lähtuvalt mõjutada kõrghariduse keskkonna arengut. 1993. aastast on Eesti Üliõpilaskondade Liit rahvusvahelise ISIC kaubamärgi ametlik esindaja Eestis.