Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54750

Kammeri Kooli direktor

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kammeri Kool on eesti õppekeelega põhikool hariduslike erivajadustega õpilastele.

Ootused kandidaadile

  • eripedagoogika alane kõrgharidus ja vähemalt 3-aastane pedagoogilise töö staaž hariduslike erivajadustega õpilaste koolis ja läbitud vähemalt 240-tunnine juhtimisalane kursus või

  • muu pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt 5-aastane pedagoogilise töö staaž hariduslike erivajadustega õpilaste koolis ning läbitud vähemalt 240-tunnine juhtimisalane kursus või

  • kõrgharidus ja vähemalt 3-aastane samaväärse organisatsiooni juhtimise kogemus ning läbitud vähemalt 240-tunnine pedagoogikakursus ja 160-tunnine koolijuhtimiskoolitus;

  • kahe võõrkeele oskus suhtlustasandil;
  • teadmised hariduspoliitikast, haridus- ja koolikorraldusest;
  • valmisolek ühtse meeskonna kujundamiseks ja läbirääkimisoskus.

Tööleping direktoriga sõlmitakse viieks aastaks alates 02. jaanuarist 2006. a.

Lisainfo

KANDIDEERIJAL ESITADA:

  • kirjalik avaldus
  • CV
  • kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad
  • oma visioon kooli töö korraldamisest ja arendamisest (2-3 lk).
Dokumendid esitada hiljemalt 30. novembriks 2005. a kella 16.00 Haridus- ja Teadusministeeriumi Koolivõrgu Büroo aadressil Tõnismägi 11, 10119 Tallinn, märgusõna "Direktori konkurss"

Kammeri Kooli aadress:
Kammeri küla, Kambja vald
62003 Tartumaa
www.hot.ee/kammerikool/

Tööpakkumise number
#54750