Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218649

Kalmistuvaht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Linnamajandus- ja planeerimisosakonna kalmistuvahi abiteenistuja ametikoha põhieesmärgiks on Rakvere linnakalmistul, Pauluse kalmistul ja vallavaeste matmispaigas hauaplatside väljaandmine, kalmistu andmebaasi haldamine ja kontrolli teostamine kalmistute heakorra üle.

  • kalmistu andmebaasi haldamine;
  • matmiste registreerimine;
  • haudade akteerimine;
  • hauaplatside väljamõõtmine ja kasutusse andmine;
  • järelevalve teostamine kalmistualadel haudade kaevamistele;
  • kalmistul toimuvate ehitus- ja rajamistööde kontrollimine;
  • kontrolli teostamine kalmistute heakorra üle;
  • kabelite haldamise korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus kalmistuvahina või muul sarnasel ametikohal;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduse nõuetele;
  • teadmised kohaliku omavalitsuse tegevust sh kalmistute tegevust reguleerivatest õigusaktidest;
  • eesti keele valdamine kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel, s.h ametialase sõnavara valdamine;
  • hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, töös kasutatavate programmide valdamine, internet);
  • tasakaalukus ja hea suhtlemisoskus, algatus- ja otsustusvõime, lojaalsus, kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

stabiilset tööd

Lisainfo

Avaldus koos CV-ga ja haridust tõendava dokumendi ärakirjaga esitada Rakvere
Linnavalitsusele aadressil Tallinna tn 5 Rakvere 44306 või linnavalitsus(ät)rakvere.ee hiljemalt 17.02.2011.a.

Täiendav info: haljastusinsener Anu Kivi, tel. 322 5826, anu.kivi(ät)rakvere.ee

Tööpakkumise number
#218649

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2011

CVKeskus.ee klient

Kohalik omavalitsus

Vaata rohkem