Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377527

Kallurijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega võtame tööle kallurijuhi.

Ootused kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus.
B,C ja CE kategoorija juhiload.

Ettevõte pakub tööle väärilist palka ja head töökollektiivi.

Lisainfo

Ettevõte teostab töid üle Eesti.
Info(at)gabariit.ee

Tööpakkumise number
#377527

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
21. mai 2015
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2015

OÜ Gabariit on 1994.a. loodud ettevõte, mille põhitegevuseks on veevarustuse ja kanalisatsiooni välistrasside ehitus, rekonstrueerimine ja torustike paigaldus suundpuurimise meetodil.

Vaata rohkem

Kallurijuht