Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299688

Kallurijuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soome asjalikule kallurijuhile.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame soome keele oskust suhtlustasandil, digikaardi ja c-kategooria olemasolu, kalluri kogemust ja isikliku sõiduauto olemasolu.

Ettevõte pakub

Konkurentsi võimelist palka.

Tööpakkumise number
#299688

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2013
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2013

Oleme tegutsenud tööjõu vahendamisega alates aastast 2010. Meie sidusettevõtted on tegutsenud nii Eesti kui Soome turul ernevates valdkondades juba pea 10 aastat ning tänu suurepäraste ärisidemete tekkimisele olime paar aastat tagasi suutelised käivitama ka tööjõu rendi suuna.

Jetman Group Oy tegevus on suunatud eelkõige leidmaks Eestist tööjõudu Soome, Rootsi ja Norra turule. Oma tegevuses eeldame eelkõige pikaajalist suhet töötajate ja tööandjate vahel, kuna ega kellelegi ei meeldi pidev kaadri voolavus. Samuti on tähtis meie oma Eesti tööjõule stabiilsus, jätkusuutlikkus ning püsivus.

Meie ülesandeks on leida töötaja ja tööandja vahel harmooniliselt toimiv suhe, luua head töötingimused ning pakkuda tööandlatele kkvaliteetset teenust. Oleme paljuski vastu tulnud oma töötajatele aidates neile leida nii majutust, transporti ning luua kõik muu olmeks vajalik sihtriigis. Seda kõik selleks, et töötaja saaks eelkõige keskenduda töö kvaliteetsele läbiviimisel

Vaata rohkem

Kallurijuht