Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69396

Kallemäe Kooli direktor

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kallemäe Kool on eesti õppekeelega abikool, mis õpetab riikliku toimetuleku õppekava ja riikliku lihtsustatud õppekava alusel.

Ootused kandidaadile

  • eripedagoogika alane kõrgharidus ja vähemalt 3-aastane pedagoogilise töö staaž hariduslike erivajadustega õpilaste koolis ja läbitud või läbimisel vähemalt 240-tunnine juhtimisalane kursus või

  • muu pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt 5-aastane pedagoogilise töö staaž hariduslike erivajadustega õpilaste koolis ning läbitud või läbimisel vähemalt 240-tunnine juhtimisalane kursus või

  • kõrgharidus ja vähemalt 3-aastane samaväärse organisatsiooni juhtimise kogemus ning läbitud või läbimisel vähemalt 240-tunnine pedagoogikakursus ja 160-tunnine koolijuhtimiskoolitus;

  • kahe võõrkeele oskus suhtlustasandil.

Tööleping direktoriga sõlmitakse kuni viieks aastaks alates 01. augustist 2006. a.

Lisainfo

KANDIDEERIJAL ESITADA:

  • kirjalik avaldus
  • CV
  • kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad
  • oma visioon kooli töö korraldamisest ja arendamisest (2-3 lk).
Dokumendid esitada hiljemalt 13. juulil 2006. a kella 16.00ks Haridus- ja Teadusministeeriumi Koolivõrgu Büroo aadressil Tõnismägi 11, 10119 Tallinn, märgusõna "Direktori konkurss"

Kallemäe Kooli aadress:
Kallemäe küla, Liikuv side 5,
94301 Saaremaa
www.kallemae.edu.ee

Tööpakkumise number
#69396