2023-08-23 14:48:55

Kalju puurija - polttija

CVKeskus.ee klient
Alates 2600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma nooruslikku meeskonda kaljutehniliste tööde teostajat kelle peamisteks tööülesanneteks on erinevate käsipuurmasinatega kaljusse aukude puurimine ja nendesse armatuurlattide jootmine. Lisaks kalju krohvimine, kalju vesieristustööd ning erinevad lisatööd vastavalt peatöövõtja korraldustele. Antud töökohale võib ka kandideerida konkreetse kogemuse puudumisel, piisab eelnevast ehitusalasest kogemusest. Tööle asumisel organiseerib ettevõte koolitamise vajaliku pädevuse saavutamiseks.

Lisaküsimuste korral helista telefonil +358 40166 3780 või kirjuta meile e-kiri. Räägime Eesti, Soome ja Inglise keeles.

CV-sid võib ka saata aadressil info"ät"leijonalujitus.fi. Kandideerida saab ka läbi veebiaadressi www.leijonalujitus.fi

Ootused kandidaadile

Ehitusalane kogemus

Kohusetundlikus

Aktiivsus töökohustuste täitmisel

Hea tehniline taip ja meeskonnatöö oskus

B-kategooria juhiload

Inglise keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb:

Soome ning Vene keele oskus

Soome tööturvalisuskaart

Varasem Soomes töötamise kogemus

C-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Stabiilset ja turvalist töösuhet.

Palkka iga kahe nädala tagant vastavalt kogemusele.

Väljaõpe ning mentorlus. Huvitav ja mitmekülgne töö tunnelites. Töötamine erineva spetsiaaltehnikaga. Võimalus õppida uusi oskusi vähetuntud erialal.

Võimalust areneda

Majutust ning transporti majutuskohast objektile.

Kohaliku jõusaali liikmekaarti

Ühisüritusi