Värsked tööpakkumised

Kalevi Šokolaadipoe teenindaja suveks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375244

Tööpakkumise number

375244

Töö kirjeldus

Ootame suviseks puhkuste perioodiks Kalevi Šokolaadipoodidesse tööle siira teenindussooviga teenindajaid, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
- toodete ja teenuste aktiivne müük
- kauba paigutamine müügisaali
- müügisaali ja teiste ruumide korrashoid

Pakume täistööajaga tööd Rotermanni poes 1. juunist kuni 31. augustist; Pärnu poes 10. juunist kuni 31.augustini; Kuressaare poes 8. juunist kuni 30. augustini.
NB! Kandideerida on võimalik ainult CV Keskuse keskkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- varasem töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
- tahe töötada aktiivse maiustuste müüjana
- esinemisjulgus ja suhtlemisoskus
- esinduslik välimus ning temast kiirgab positiivsust ja soojust
- korrektne eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene ja soome keele suuline oskus
- vähemalt keskharidus
- väga hea suhtlemisoskus, tegutsemiskiirus, korrektsus, kohuse- ja vastutustunne
- arvutioskus tavakasutaja tasemel

Pakume toredate kolleegidega tööd kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on kaupluse juhataja ja klienditeenindajad.
Töö toimub graafiku alusel kõikidel nädalapäevadel.
Töötasu koosneb põhipalgast ja müügitulemustest sõltuvast lisatasust.

Lisainfo

Eelistame kandidaate, kes on valmis töötama täistööajaga kogu vastava poe asendusperioodi.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2015
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2015

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimest.