Värsked tööpakkumised

Kalevi Jüri Šokolaadipoe juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375236

Tööpakkumise number

375236

Töö kirjeldus

Ootame tähtajatu töölepinguga meie jaemüügitiimi Kalevi Jüri šokolaadipoega liituma poe juhatajat, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
- poe töö kasumlik korraldamine läbi toodete ja teenuste aktiivse müügi
- kliendikeskse teeninduse tagamine
- varude juhtimine
- müügisaali korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- kaubandus,ärijuhtimise või turunduse valdkonna keskeri- või kõrgharidus
- töökogemus klienditeenindajana vähemalt 2-aastat
- suurepärane suhtlemisoskus ning temast kiirgab positiivsust ja soojust
- korrektne eesti keele oskus, suhtlemistasemel inglise ja vene keele oskus
- omane täpsus ja kohusetunne ning kiirus, puhtus, korrektsus
- arvutioskus tavakasutaja tasemel

Pakume toredate kolleegidega tööd kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimaks kaastöötajaks on klienditeenindaja.
Töö toimub summeeritud tööaja arvestusega graafiku alusel esmaspäevast reedenil. Töötasu koosneb põhipalgast ja müügitulemustest sõltuvast lisatasust.

Lisainfo

Jüri pood on tavapäraselt avatud esmaspäevast reedeni kella 9.00-18.00.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2015

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimest.