Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222206

Kalev Spa Veekeskuse müügi- ja turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- müügi- ja turundusplaanide koostamine ja täitmise korraldamine (väljatöötamine ja elluviimine)
- turunduslepingute ettevalmistamine nende haldamine
- turusituatsiooni analüüs, hinnavõrdluste koostamine
- turundus- ja müügiandmete töötlemine ja analüüs
- Kalev Spa Veekeskuse kodulehe haldamine
- osalemine uute toodete ja teenuste väljatöötamisel
- müügijuhi assisteerimine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus
- eelnev müügi- ja turundusalane töökogemus
- hea suuline eneseväljendusoskus inglise- ja vene keeles, kasuks tuleb soome keele oskus
- iseseisva töö- ja ajaplaneerimisoskus
- tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikkast tööd
- võimalusi oma kogemuste rakendamiseks ja enesetäiendamiseks
- häid töötingimusi ja sõbralikke ning toetavaid kaastöötajaid
- töökohta asukohaga Tallinna vanalinnas
- tasuta veekeskuse ja jõusaali kasutamise võimalust

Lisainfo

CV-le palume lisada motivatsioonikiri

Tööpakkumise number
#222206

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2011
Kuulutus sisestati:
15. märts 2011

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus on Tallinna vanalinnas on vaba-aja asutus, kus on ühendatud pikaajalised eesti sporditraditsioonid ja tänapäevane spaa-kontseptsioon

Vaata rohkem