Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300447

Kalatööstusseadmete Tehniline operaator

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie klient, üks Norra suurimaid ja professionaalsemaid kalatööstusettevõtteid (põhja-Norras) otsib tehnikut, kelle ülesandeks on kalatööstusseadmete (m.h. kaalud, fileerimismasinad) kontroll, hooldus ja heas töökorras pidamine.
Töökogemus toiduainetööstuses tuleb kasuks.

Tööperiood: alates nii ruttu kui võimalik- 3 kuuks (tööperioodi võidakse pikendada)

Ootused kandidaadile

* professionaalne kompetentsus
* eelnev sarnane töökogemus
* tehniline haridus on eeliseks
* hea inglise keele oskus suhtluse- ja eriala tasandil
* oskus iseseisvalt töötada ja hea analüüsivõime
* hea meeskonnatöö oskus
* positiivne ellusuhtumine
* hea füüsiline vorm ja väga hea tervis

Ettevõte pakub

* häid töötingimusi
* konkurentsivõimelist palka
* tööõnnetuskindlustust

Lisainfo

NB! Konkursi esimeses voorus eitavaid vastuseid kandidaatidele ei saadeta.

Tööpakkumise number
#300447

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2013
Kuulutus sisestati:
1. märts 2013
Lisainfo palga kohta:
ca 27500NOK/kuu brutopalk+ võimalikud lisatasud (ületunnitöö või riiklikud pühad)

UNIC Management OÜ tegeleb tööjõurendi teenuse osutamisega Norra ettevõtetele. Alates 2004. aastast on üle tuhande inimese Eestist, Lätist, Leedust, aga ka Bulgaariast, Rumeeniast ja Poolast töötanud meie ettevõtte teenuse osutajana Norras.

Vaata rohkem