Värsked tööpakkumised

Kalamajandusosakonna koosseisuväline teenistuja-nõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45475

Tööpakkumise number

45475

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi kalamajandusosakond otsib oma meeskonda koosseisuvälist teenistujat-nõunikku.

Kalamajandusosakonna koosseisuvälise teenistuja-nõuniku põhiülesandeks on Kalanduse Arendusrahastu (KAR) meetme tingimuste ettevalmistamine, rakendamise järgimine, rakendamiseks vajalike kalandusalaste andmete kogumine ja saadud andmete analüüsimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat,
- kõrgharidust (soovitavalt kalanduse, õigusteaduse, majanduse või avaliku halduse erialal),
- teadmisi Euroopa Liidu struktuuripoliitikast,
- väga head inglise keele oskust (soovitavalt prantsuse keele oskust),
- head eesti keele oskust,
- kohuse- ja vastutustunnet,
- pingetaluvust,
- head esinemisoskust,
- head analüüsivõimet,
- arvutikasutamise oskust.

Kasuks tulevad:
- teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, õigusest,
- teadmised Euroopa Liidu kalanduspoliitikast,
- arendusprogrammide või projektidega töötamise kogemus kohalikul tasandil ning vastava valdkonna tundmine.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise võimalusi,
- huvitavat ja loovat tööd toetusmeetme algatamisega,
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda,
- “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi,
- vaheldusrikast tähtajalist tööd kuni 31. detsembrini 2008. a.

Ametipalga alampiir on 6310 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile
aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn
või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee
või faksi teel numbril 6 256 200
hiljemalt 16. juuniks 2005. a.
Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 521.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
17. mai 2005
Brutopalk:
Alates 6310 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.