Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28138

Kalamajandusosakonna koosseisuväline nõunik (Riikliku Arengukava 3. prioriteedi valdkonnas)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib oma meeskonda kalamajandusosakonna koosseisuvälist teenistujat-nõunikku.

Ametikoha põhiülesanneteks on Riikliku Arengukava 3. prioriteedi – põllumajandus, kalandus ja maaelu – rakendusasutuse seire ja hindamise aruandluse koostamine ning esitamine, kalanduse perioodiliste aruannete esitamise korraldamine ning programmi tulemuste jälgimine. Riikliku Arengukava 3. prioriteet hõlmab kaheksat toetusmeedet kalanduse valdkonnas.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- kõrgharidust (soovitavalt õigusteadus, majandus või avalik haldus);
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, õigusest;
- arendusprogrammide või projektidega töötamise kogemust ning vastava valdkonna tundmist;
- head eesti keele oskust;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise või prantsuse keel) oskust;
- arvutikasutamise oskust;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- pingetaluvust;
- head esinemisoskust ja analüüsivõimet.

Kasuks tulevad teadmised:
- avalikust haldusest;
- Euroopa Liidu struktuuritoetustest;
- Euroopa Liidu kalanduspoliitikast.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise võimalusi;
- huvitavat ja loovat tööd toetusmeetme algatamisega;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
- vaheldusrikast tähtajalist tööd kuni 31. detsembrini 2008. a.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 28. märtsiks 2004. a. Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 177.

Tööpakkumise number
#28138