Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #214167

Kalafileeria

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes pakkuda tööd professionaalsetele kalafileerijatele kalatööstuses.

Ootused kandidaadile

Nõutav ala kogemus vähemalt 3 aastat ja suure kala fileerimis kogemust!

Ettevõte pakub

Ametlikku lepingut, majutus, palkka 140 eek/h.

Tööpakkumise number
#214167

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2010

RS Alleron on registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register, nr. 2143892-5)

Vaata rohkem