Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293455

Kalafileeerija SOOME

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkuda kiiresti tööd 4 -le lõhe/forelli töökogemustega fileerijale Kuopiosse Soome kalatööstusse. Tööde algus koheselt ja töö võib kesta kuni 2013 mai kuuni.

Ootused kandidaadile

- töökogemus fileerijana vähemalt 1-2 aastat
- kiirus, liinitöö rutiini taluvus
- hea eesti keele oskus ja/vöi ingliskeele suhtlusoskus

Kasuks tuleb soome keele oskus

Tööleping Soome firmaga. Töötasu ja lisad vastavalt Soome toiduainetetööstuse kollektiivlepingu järgi. Aitame byrokraatia lahendamisel ja elukoha leidmisel.

Lisainfo

Palun kirjeldage täpselt kalatööstuste kogemusi: mis olid Teie tööylesanded, mis kalasid töötlesite, mis kogustes, mis masinaid kasutasite, kas teate, mis on trimmimis astmed ja väljatuleku protsent?
Näidisvideo:

Tööpakkumise number
#293455

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 10 - 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2012
Lisainfo palga kohta:
Palk vastavalt oskustele + köik TES lisad

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem