Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199092

KAKS KOKKA, HEA KONDIITER JA KLIENDITEENINDAJAD

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Kaks tugevat ja kogemustega KOKKA
Tööülesanneteks on igapäevase toidumenüü suurepärane valmistamine. Kokad alluvad otseselt peakokale.

* HEA KONDIITER
Tööülesanded on erinevate kondiitritoodete - trühvlite, kookide, saiakeste ja suupistete - valmistamine. Kondiiter annab meie restoranile tugeva lisaväärtuse omanäolisusega.

* TOREDAD KLIENDITEENINDAJAD
Peamiseks töökirjelduseks võib lugeda professionaalset, sõbralikku külastajate teenindamist.

Ootused kandidaadile

Oled meile sobiv kandidaat, kui oled:
* heatahtlik
* koostööaldis ja avatud
* loov
* sõbralik ja nooruslik
* töökas, aus ja hea pingetaluvusega
* arenemisvõime- ja tahteline

Soovime, et oleksid lisaks erialaselt ambitsioonikas ja omaksid kogemustepagasit.

Klienditeenindajalt ootame lisaks eelnevale ka tublit keelteoskust, ennekõike eesti, inglise ja vene keele vallas!

Ettevõte pakub

enesetäiendus- ja teostamise võimalust
huvitavat ja mitmekesist tööd
kaasaaegseid töötingimusi
konkurentsivõimelist tasu
lõbusat ja sõbralikku kollektiivi
pikaajalist töösuhet
tööd arenevas ettevõttes
mõistvat juhtkonda ja toredaid ühisüritusi:)

Lisainfo

Planeeritav avamine toimub augustis 2010 a.

Tööpakkumise number
#199092