Värsked tööpakkumised

Kajutiteenija / üldkoristaja laevale m/s "Viking XPRS"

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362014

Tööpakkumise number

362014

Töö kirjeldus

Otsime lisameeskonda reisiparvlaevale VIKING XPRS, kes vajadusel asendaksid puhkusel või haigusel olevaid meeskonnaliikmeid ning töökoormuse suurenemisel oleksid abijõuks laeval.

Nõudmised kandidaadile

• oled orienteeritud heale klienditeenindusele
• valdad soome ja inglise keelt ja suhtlustasandil
• oled sõbralik ja abivalmis
• sulle sobib meeskonnatöö
• sind iseloomustavad täpsus ja korrektsus
• väga hea pingetaluvus

Kasuks tuleb:
• varasem töökogemus laeval
• kehtivate meredokumentide olemasolu

Ettevõte pakub

• tööd graafiku alusel
• sõbralikku töökollektiivi
• motiveerivat töötasu
• kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
• ettevõttes kehtivaid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
11. november 2014

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga